Hotel Ostrůvek Praha

Hotelu Ostrůvek Praha 11 Hotelu Ostrůvek Praha 12 Hotelu Ostrůvek Praha 13 Hotelu Ostrůvek Praha 14 Hotelu Ostrůvek Praha 15 Hotelu Ostrůvek Praha 16 Hotelu Ostrůvek Praha 17 Hotelu Ostrůvek Praha 18 Hotelu Ostrůvek Praha 19 Hotelu Ostrůvek Praha 20 Hotelu Ostrůvek Praha 21 Hotelu Ostrůvek Praha 22

.V našem 3* bezbariérovém hotelu Ostrůvek Vám nabízíme 62 komfortních nekuřáckých pokojů (jedno-, dvou- a třílůžkových) nedaleko od centra Prahy, které je snadno dosažitelné tramvají nebo příjemnou procházkou.


Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, ledničkou, telefonem s přímou provolbou, TV-SAT. K dispozici pro všechny hosty jsou protialergické deky a polštáře. Na každém pokoji v Hotelu Ostrůvek mohou naši hosté využívat trezor zdarma. Celý náš hotel je pokryt WI-FI připojením zdarma.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-ostruvek@toprague.cz
Adresa: Na ostrůvku 345/2 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Ostrůvek Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Ostrůvek Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

- Odebrat typ pokoje ...
+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist